info@juristaslaw.com
Beşiktaş/İstanbul
0212 924 32 54

KuruluşVizyonumuzMisyonumuz

JURİSTAS Law and Consultancy olarak, genç ve dinamik kadrosuyla başta İstanbul olmak üzere, Ankara, Antalya, Sakarya, Zonguldak, Karabük, Erzincan ve Türkiye’nin birçok ilinde yerel hukuk bürolarıyla çalışmaktayız.

Uluslararası alanda ise Hollanda ile doğrudan yapılan girişimler başta olmak üzere, Belçika ve Almanya ile iş birliği içerisinde çalışan çeşitli hukuk bürolarıyla müvekkillerimize dünya ölçeğinde hizmet vermekteyiz.

2021 yılında İstanbul’da yerli ve yabancı meslektaşlar tarafından kurulan JURİSTAS Hukuk Bürosu, kurulduğu zamandan itibaren gerek yurt içi gerekse yurt dışında sahip olduğu çevresi ve istikrarlı gelişmesiyle yerli ve yabancı müvekkillere hukuki hizmet sağlamaktadır.

Geniş bir çerçevede hukuki hizmet verebilmek için farklı alanlarda uzmanlaşan kadrosuyla JURİSTAS müvekkillerine en verimli ve en uygun hizmeti ulaştırmak amacıyla çalışmaktadır. Sağlamış olduğumuz hukuki hizmetlerimiz müvekkillerimizin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda şekillenmiştir. Temsil ettiğimiz müvekkillerimizin ihtiyaçlarına uygun hukuki danışmanlık hizmetlerini sunabilmek için uyuşmazlık öncesi, esnası ve sonrasında uyuşmazlık konusunu çözmek ve hukuki riskleri tespit ederek en aza indirgemeyi amaçlamaktayız.

Juristas, farklı hukuk dallarında uzmanlaşmış, gelişime açık, yenilikçi ekibe ve dünyanın çeşitli yerlerinden gerçek ve tüzel kişilerden oluşan müvekkil portföyüne sahiptir. Juristası’ın kendisine koyduğu hedef; yerel ve uluslararası hizmet veren hukuk bürolarıyla ve çözüm ortaklarıyla iş birliği yaparak müvekkillerine etkin, kaliteli ve çözüm odaklı hizmet sunup, temsil etmektir.

It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.