info@juristaslaw.com
Beşiktaş/İstanbul
0212 924 32 54

KuruluşVizyonumuzMisyonumuz

JURİSTAS Law and Consultancy olarak, genç ve dinamik kadrosuyla başta İstanbul olmak üzere, Ankara, Antalya, Sakarya, Zonguldak, Karabük, Erzincan ve Türkiye’nin birçok ilinde yerel hukuk bürolarıyla çalışmaktayız.

Uluslararası alanda ise Hollanda ile doğrudan yapılan girişimler başta olmak üzere, Belçika ve Almanya ile iş birliği içerisinde çalışan çeşitli hukuk bürolarıyla müvekkillerimize dünya ölçeğinde hizmet vermekteyiz.

2021 yılında İstanbul’da yerli ve yabancı meslektaşlar tarafından kurulan JURİSTAS Hukuk Bürosu, kurulduğu zamandan itibaren gerek yurt içi gerekse yurt dışında sahip olduğu çevresi ve istikrarlı gelişmesiyle yerli ve yabancı müvekkillere hukuki hizmet sağlamaktadır.

Geniş bir çerçevede hukuki hizmet verebilmek için farklı alanlarda uzmanlaşan kadrosuyla JURİSTAS müvekkillerine en verimli ve en uygun hizmeti ulaştırmak amacıyla çalışmaktadır. Sağlamış olduğumuz hukuki hizmetlerimiz müvekkillerimizin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda şekillenmiştir. Temsil ettiğimiz müvekkillerimizin ihtiyaçlarına uygun hukuki danışmanlık hizmetlerini sunabilmek için uyuşmazlık öncesi, esnası ve sonrasında uyuşmazlık konusunu çözmek ve hukuki riskleri tespit ederek en aza indirgemeyi amaçlamaktayız.

Juristas, farklı hukuk dallarında uzmanlaşmış, gelişime açık, yenilikçi ekibe ve dünyanın çeşitli yerlerinden gerçek ve tüzel kişilerden oluşan müvekkil portföyüne sahiptir. Juristası’ın kendisine koyduğu hedef; yerel ve uluslararası hizmet veren hukuk bürolarıyla ve çözüm ortaklarıyla iş birliği yaparak müvekkillerine etkin, kaliteli ve çözüm odaklı hizmet sunup, temsil etmektir.

JURİSTAS müvekkillerine sürekli olarak yüksek vasıflı, etik ve kararlı yasal temsil imkanı sunarak, hukukun uygulanmasında mükemmellik için çabalamaktadır. Yabancı dillerde hukuki hizmet verebilen, genç ve tutkulu avukat ve asistan ekibimiz, daha yüksek standartlarda hizmet vermek için ve müvekkillere sürekli etkin ve hızlı yardım sunmak adına ortak değerlerle birlikte çalışmaktadır.

Tecrübemiz ve piyasa hakkındaki derinlemesine bilgimizle, müvekkillerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabiliyor, şirketlere ve bireylere kendilerini ilgilendiren hukuki konularda yerel veya uluslararası düzeyde yardımcı olabiliyoruz.
Müvekkillerimizin haklarını savunuyor, her geçen gün en iyi sonuçları elde etmek için çalışıyoruz.